Subscribe

Zemin Yıkama ve Cila Hizmeti

zemin-cilalama

Zemin Yıkama ve Cila Hizmeti

   Zemin yıkama ve cilalama işimiz çerçevesinde, Mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili olarak yapmaktadır .

   Mermer, çini, granit, seramik, pvc zeminlerin temizliği ve cilalanması, zeminin korunması ve estetik bir görünüm kazanması için periyodik zamanlarda yapılması gerekmektedir. Hizmete zemin fizibilitesi yapılarak başlanır, zemine göre makine ve cila maddesi kullanılarak; uzun ömürlü, parlayan ve kolay temizlenen zemini, Her Temizlik Şirketi kullanımınıza hazırlar.

Mermer Cilalama, Zemin Temizliği

   Mermer cilası ve zeminlerin bakımı periyodik ve düzenli olarak siz değerli müşterilerimize istekleri doğrultusunda %80 ithal henkellever-jonson ürünlerimiz garantili veya isteğe göre garantili sözleşme yapılmaktadır.m2 olarak yapılan bu hizmet yüksek m2 olan alanlarda indirimli yapılmaktadır.Cila olarak 2 çeşit cilalar vardır.Kristalize cila ve exspert cila kullanılmaktadır.Kristalize cila makine ve çelik tel yardımı ile yavaş olarak mermere veya çini, paledyan gibi zeminlere uygulanır.Ortalama ömrü evlerde 3 yıl,işyerlerinde 6 ay veya 1 yıldır.Kullanıma bağlı olarak değişir.Expert cila daha yumuşak marley,muşamba veya parke gibi gevşek malzemeye uygulanır.Uygulanışı;cila bezi veya benzeri malzeme uygulanır.

Haber Duyuru

Adres

Sancaktepe / İSTANBUL
Phone: 0 (850) 425 2 425
Website: http://www.hertemizlik.com
Email: info@hertemizlik.com

Gizlilik

Önemli: bu sitede yayınlanan içerikler (resim, yazı, vb..) diğer sitelerde kaynak gösterilmeden kopyalanarak yayınlanması yasaktır. Heron Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Heron Grup Şirketler Topluluğu