Subscribe

Ev ve Ofis Temizlik Hizmeti

evde-temizlik

Ev ve Ofis Temizlik Hizmeti

Ev Temizliği

Artık ev temizliği konusunda endişelenmenize gerek yok! Her Temizliği arayarak gündelik ev temizliği işlemleriniz için profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz.

   üniformalı görevliler tarafından sağlanan günlük Ev ve Ofis Temizliği Hizmetleri, profesyonel bir yaklaşımla sizleri “gündelikçi bulma” telaşından kurtarıyor. Sundukları hizmete yönelik özel eğitim almış personelimiz, tüm temizlik kimyasallarını ve sünger ya da bez gibi malzemeleri yanında getiriyor.

   Cam teknisyeni gün içinde uğrayacak ve camlarınızı silecek, evin cam temizlik işleri ekibi götüren ve ekip şefi olarak çalışan “cam teknisyeni” tarafından yapılacak, yanındaki çantada o gün kullanacağı temizlik kimyasalları ve sünger/bez gibi sarf malzemeleri bulunan bir görevli ihtiyaç duyduğunuz temizlik hizmetini almış olduğu eğitimin standartları dahilinde yapacak. çalışan görevli için yemek hazırlamak zorunda kalmayacaksınız. Temizlik görevlisi kendi yemeğini yanında getirmiş olacak evinizde standart üniformasını giymiş bir temizlik görevlisi çalışıyor olacak, ücreti kredi kartı, banka kartı veya havale ile ödeyebileceksiniz.

Ev temizliği nasıl yapılır

   Evin cam temizlik işleri, ekibi götüren ve ekip şefi olarak çalışan, cam teknisyeni tarafından yapılır. Cam denizlikleri silinir, çerçeveler silinir.Var ise ferforjeler (cam demirleri) silinir. Jakuzilerin tozu alınır.

ofis-temizliği

Ofis Temizliği

Günün büyük bir bölümünü ofiste mi? geçiriyorsunuz?

Ofisiniz hangi sıklıkla temizleniyor?

Ofisiniz Temiz mi Nedir? Ofis Temizliği hakkında neler biliyorsunuz?

   Tüm bu sorulara cevaplarınız çok önemli… Özellikle sağlığınız söz konusu ise… Her yıl ofisler kirli olduğu yada yeterince temizlenmediği için farkında olmadan yüzlerce insan hastalanıyor. Bazıları kronik sonuçlar doğuruyor yada ofisten aldığı mikrobu eve taşıyor.

   Uzmanlara göre Ev ve Ofis Temizliği ‘nde öncelikli sebeplerinden biri, ofis ortamlarında ayakkabı ile dışarıdan ofise gelen toz yada mikroplardır.

   Zamanla bu mikroplar ofis ortamında toza dönüşür ve çalışanların hasta olmasına sebebiyet verir yada direnci yüksek vücutlarda problem olmaya bilir ama bu evde yaşayanlar için yada gelecekte problem olmayacağı anlamına gelmez.

   Gelişmiş toplumlarda öncelikli hizmet olarak gösterilen temizlik, malesef ülkemizde listenin en sonlarındadır. Ayrıca Profesyonel olmayan kişlerce yapılan ve yapılması yönünde talep gören bir hizmettir.

Ofis temizliği konusunda bilinmesi gerekenler;

   Temizlik şirketinden uzman bir kişinin ofisinizin temizliği ve neler yapılacağı konusunda bir ekspertiz hizmeti alınmasıdır. Gelecek kişi ofisinizi inceledikten sonra neyin ne zaman temizleneceğine, hangi periyotlarda olacağına karar vermesi ve bunu size raporlaması gerekir.

Her Temizlik ofis temizliğinde uzmanlaşmış profesyonel ekibiyle her zaman hizmete hazırdır.

Haber Duyuru

Adres

Sancaktepe / İSTANBUL
Phone: 0 (850) 425 2 425
Website: http://www.hertemizlik.com
Email: info@hertemizlik.com

Gizlilik

Önemli: bu sitede yayınlanan içerikler (resim, yazı, vb..) diğer sitelerde kaynak gösterilmeden kopyalanarak yayınlanması yasaktır. Heron Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Heron Grup Şirketler Topluluğu