Subscribe

Plaza & Showroom Temizliği

plaza-1

Plaza & Showroom Temizliği

Firma ve şirketlerinize ait plaza, satış mağazası ve showroom gibi iş yerlerinizin genel bina temizliği, cam silme, bahçe düzenlemesi gibi işleriniz şirketimiz tarafından yapılır.

Her temizlik, temizlik hizmetlerinde kullanacağı her türlü araç-gereç-deterjan ve makineyi personelin öğle yemeği dahil kendisi temin eder. Size ait hiçbir malzeme kullanmaz.

♦ Her temizlik tarafından kullanılan tüm malzemeler (makine-deterjan-bez vb.) endüstriyel tip ürünlerdir. Ev tipi temizlik ürünlerinden çok daha etkilidirler.
♦ Her zemine özel deterjanlar kullanılır ve gerekli durumlarda buhar makinesi ile ortam sterilize edilerek mikro organizmalardan arındırılır.
plaza-3
Her temizlik Türkiye’nin her bölgesinde plaza temizliği alanında hizmet vermektedir. Bilindiği gibi plaza temizliği kurumlar için önemli bir noktadır. Her temizlik plaza temizliği alanında iç ve dış temizlik olmak üzere sizlere hizmet vermektedir.

Ekipman ve personeliyle sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan Her Temizlik, bu konuda her zaman ihtiyaç duyduğunuz desteği size sağlamaya hazır.

Haber Duyuru

Adres

Sancaktepe / İSTANBUL
Phone: 0 (850) 425 2 425
Website: http://www.hertemizlik.com
Email: info@hertemizlik.com

Gizlilik

Önemli: bu sitede yayınlanan içerikler (resim, yazı, vb..) diğer sitelerde kaynak gösterilmeden kopyalanarak yayınlanması yasaktır. Heron Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Heron Grup Şirketler Topluluğu