Subscribe

Doğal Mendil

Bu Mendilin Diğerlerinden Farkı Nedir?

Doğal Mendil 2 cm çapında tablet halinde bir üründür. Bu ürün 100% bambu selülozdan oluşmaktadır. Özel kutusu içerisinde kullanılacak ana kadar kuru haldedir. Selülöz olan hammedesi dışında başka hiçbir katkı maddesi olmayan 22 x 24 cm boyutlarında sıkıştırılmış bir üründür.

Kullanıcı tarafından özel ktusu içerisinde bulunan 8 gr. saf su ile tek bir hareket ile buluşturularak tabletin açılarak kullanımza hazır mendil haline gelmesi sağlanır. Ürün ancak kendi kutusu içerisindeki saf su veya doğal koku ilaveli solüsyonla, süt gibi doğal sıvılar kullanılabilir.

Ürün Kullanımı

Organik Ürünleri Tercih Etmek

ORGANİK : canlı bir şeyin parçası veya ondan meydana gelen madde.

Organik ürünleri tercih etmek , kendimizin ve çocuklarımızın sağlığı ile birlikte, yaşadığımız çevreyi,dünyamızı önemsemek demektir. Uzun yıllar boyunca kendisini,çevresini ve yaşadığı dünyayı önemsemeyen insanoğlu , bugün başta kanser olmak üzere bir çok hastalıkla,genetik bozukluklarla ve daha da önemlisi her geçen gün kötüye giden dünyamızın geleceği ile endişe duymaktadır.Bu nedenle her bireyin acilen dünyamızın ve gelecek nesillerimizin sağlığı için daha duyarlı olması gerekmektedir.

Haber Duyuru

Adres

Sancaktepe / İSTANBUL
Phone: 0 (850) 425 2 425
Website: http://www.hertemizlik.com
Email: info@hertemizlik.com

Gizlilik

Önemli: bu sitede yayınlanan içerikler (resim, yazı, vb..) diğer sitelerde kaynak gösterilmeden kopyalanarak yayınlanması yasaktır. Heron Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Heron Grup Şirketler Topluluğu